Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlana nekem valaki powerpoi...

Ajánlana nekem valaki powerpoint megjelenítőt? Openoffice fent van, de ez nem tartalmazza, vagy hogy van ez? Win7.

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az OpenOffice-ban kell lennie PowerPoint megjelenítésére alkalmas (Impress) programnak.

Nézd meg, lehet, hogy csak valami oknál fogva nincsenek a ppt-k társítva az OpenOffice-hoz, ha így van, társítsd.

2010. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

(60.4 MB)


megnyitható, lejátszható fájlkiterjesztések:

.ppt, .pptx, .pptm, .pot, .potx, .potm, .pps, .ppsx és .ppsm


OS: Windows 7, Vista, XP, 2000

2010. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Openofice tényleg tartalmaz megjelenítőt impressel meg is tudom nyitni, de maga a fájl se lehet jó, mert maga a fájltipusnál is csak annyi van, hogy fájl.

Mailbe kaptam az van írva, h hangal nézd ám hangot se hallok.

2010. nov. 19. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

az, hogy nincs hang, lehet a pps szerkesztését végző hibája is!

nézd meg itt: Diavetítés menü, Áttűnés..., Hang:

a zenecíme után, a kiterjesztés csak .wav fájl lehet.

így:

[link]

ha más, nem lesz hang.

2010. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

XP-n

1. Windows Intézőben: Eszközök menü >Mappa beállításai... >Nézet fül >Speciális beállítások >Fájlok és mappák:

Ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése elől a pipát kivenni! >Alkalmaz >OK!

2. az e-mailben kapott diavetítés fájlnevén, jobb klikk >Átnevezés és a fájlnév után begépeled a kiterjesztést, pl. .ppt vagy .pps

(így már felfogják ismerni a javasolt progik, és le tudod játszani, megnézni a zenés diavetítést.

2010. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!