Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor elindítom a legújabb...

Amikor elindítom a legújabb nfs Hot Pursuitot akkor sötét a kép. Vártam 3percet, nem történt semmi. Kiléptem, és láttam, hogy kiírja a következő hibaüzenetet:This machines GPU does not support Shader Model 3, which is required to run this game?

Figyelt kérdés
Szóval, akkor most vennem kéne egy új videókártyát? a játékot is most vettem, és semmi pénzem nincs már egy új vinyóra. Valami más megoldás nincs, a vételen kívül?
2010. nov. 19. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld frissíteni a videokártya driverét, ha azután sem megy, új videokártya kell.
2010. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni a videókártyám: Sapphire Radeon 9600 Atlantis
2010. nov. 19. 19:54
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Részletesbben elmondanád, hogyan kell ezt frissíteni? Elég analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz.

2010. nov. 19. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Innen válaszd ki a videókártyád, és operációs rendszered:

[link]

Töltsd le a hozzá való driver-t, telepítsd fel (ugyanúgy, mint bármely programot), indítsd újra, ha kéri, utána próbáld.

De attól tartok, hogy maga a hardver nem támogatja a Pixel Model 3.0 -t.

2010. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!