Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne megoldani...

Hogyan lehetne megoldani (bott lezárva)?

Figyelt kérdés

van egy régi gép amit bekéne üzemelni unokahugomnak ,de nem bírom elindítani mert amint indul kell neki a jelszó de még a bootot sem engedi hogyan lehetne megoldani??

valahogy vagy mit kellene benne kicserélni?


2010. nov. 19. 20:04
 1/7 anonim válasza:

Mien gép asztali vagy laptop?

Administrator passwordot kér vagy mien jelszót?

2010. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

asztali régi

és az adminhoz nem ment el meg az ilyenhez hanem amikor mennék a boot menube akkor nemtudok csinálni semmit mert jelszókell!!!!

2010. nov. 19. 20:12
 3/7 anonim válasza:

Na ezt most nem értem. Bekapcsolod nem enged sehova hanem a biosba akar magától belépni ahol kér egy jelszót amit te nem tudsz?


Vagy bekapcsolod és egyből kiír egy hibaüzenetet aztán berak a biosba ahol kéri a jelszót?

2010. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

bocs lehet hogy hülyevoltam és nemtudtam fogalmazni!!

beiundul a gép és ha nemcsinálsz semmi akkor -amikor kiírja hogy melyik gombbal lépsz be a biosba- kér egy jelszót,de

ha előtte megnyomtad azt a gombot ami kell akkor belép a biosba és ott kéri a jelszót

vagyis nem magától megy a biosba csak ott is és mindenhol kell neki egy jelszó

erről már hallottam azért teszik néha fel hogy mások ne tudjanak az ö gépukön bootolni!!de ezt hogyan kerüljem ki vagy mit cseréljek ki mejik alkatrészt444????????

2010. nov. 19. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alaplapon van egy gombelem, azt vedd ki pár percre, majd tedd vissza. Ettől a BIOS-ban minden visszaáll alapértelmezettre, és a jelszót is elfelejti.
2010. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az eleje nem világos ha nem nyomsz semmit akkor normálisan belép a windowsba?


Elméletileg ilyenkor alaplapot kell cserélni.


DE ilyen a haverommal is volt mindenféle kódot írtunk be amit találtam a problémával kapcsolatban a neten és a végén amikor már majdnem felattam beütöttem a keresztnevét és sikerült XDD. Próbálgass néhány jelszót amit megathattatok.

2010. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az nemleszjó mert nem én adtam meg és már 2 órát szenvedtem vele!!

akkor kipróbálom a gombelemes megoldást

köszi

2010. nov. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!