Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van/Lesz Croc 3? ( túl rövid )

Van/Lesz Croc 3? ( túl rövid )

Figyelt kérdés

kis hátizsákos krokodilos játékról van szó, amelynek két része van eddig (tudtommal) olyan crash bandicoot jellegű játék.


a croc 2 vége úgy fejeződik be, hogy számítani lehet következő részre, de én még nem találkoztam croc 3-mal.


2010. nov. 20. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

csak part 1 van a Croc 3-ból

2010. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van 3. része
2010. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
már bocsánat de nemmondod komolyan hogy ez a mario szerű sz@r lenne a croc 3. része O.O''
2010. nov. 28. 00:03
 4/17 A kérdező kommentje:
2010. nov. 28. 00:06
 5/17 anonim válasza:

a Croc 2 vége egyáltalán nem olyan, hogy mindenképpen számítani kelljen következő részre...az a vége, h Croc megmenti a tojásokat, amiket Dante báró ellop a szigetről.

amikor kész a 100%, akkor a készítők azt írják ki: "Gratulálunk blablabla...és hogy tényleg vége van-e a játéknak? Várj türelmesen..."

itt tehát még az alkotók sem tudták, hogy lesz-e folytatás.

de úgy hallottam/láttam videókat h van 3. rész, ami nekem is nagyon kellene^^ (és nem ez a gagyi fos Mario feeling, az állítólag telefonos változat)

2011. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én nem emlékszem hogy a tojásokat megmentette-e volna croc :O nekem rögtön jött már a stáblista miután a tojásokat ellopta a báró.
2011. jún. 6. 16:55
 7/17 anonim válasza:
igen, először én is azt hittem, hogy nincs folytatás, de a játék még mindig csak kb. 70%-nál járt, ezért tovább játszottam, és sikerült megszerezni mind a 4 puzzle darabot!! :) ha megvan mind, akkor mehetsz tovább. ugyanazokban a világokban kell mászkálni, csak nem gobbok, hanem mindenhol dantinik állnak. sajnos gyorsan kijátszható a vége, pedig tiszta poén :DD
2011. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
dejó tudni. :) köszi az infót:))
2011. jún. 14. 22:15
 9/17 anonim válasza:
nincs mit. :)
2011. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék arra hogy van-e 3. része a croc-nak. Nagyon szeretem azt a játékot, gyerekkorom legjobb játéka.
2011. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!