Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy 6Gb-os játékom és...

Ha van egy 6Gb-os játékom és azt két dvd-re akarom írni akkor milyen progi kell a szétválasztásához? (hogy dvd1 és dvd 2 legyen? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 10:40
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

nemigen fog úgy futni a telepítő majd.

inkább írd ki nagyobb korongra.../mármint kapacitásban nagyobb/

2010. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én még azt tudom elképzelni, hogy image-re szétszeded és ha telepiteni akarod akkor felmásolod a gépre egy mappába.
2010. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugy megtudtam írni a COD6-ot 4 dvd-re, hogy a data1.cab, data2.cab másik DVD-n volt. Szóval amien fájlok 1 dvd-re ráférnek, azt tedd rá. Nekem a COD6-nál működött mert azt írta hogy: "Kérem tegye be a következő DVD-t amely tartalmazza a következőt: data3.cab" vagy ilyesmi. De a lényeg hogy nekem működött.
2010. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Total commanderrel iso képfájl darabolás: kijelölöd a fájlt -> Fájl -> Fájldarabolás -> megadod hova akarod a darabokat menteni, majd megadod a darabok méretét BYTE-BAN tehát(: 1 dvd 4.4GB 4,4*1000*1000*1000 = 4400000000 majd okra nyomsz szétbontja -> darabokat kiirod || fájlok egyesítése: felmásolod a dvdröl a gépre az összes fájlt -> TCM -> kijelölöd az ELSŐ (.001) fájlt -> Fájl -> Fájlegyesítés
2010. dec. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sikerült... a total commanderes izével...
2011. febr. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!