Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Lehet -e már rögzített...

. Lehet -e már rögzített videofilmből egyszerűen GIF képet konvertálni?

Figyelt kérdés

Lehet -e már rögzített videofilmből egyszerűen GIF képet konvertálni. (ehez kapcsolódik az is, hogy van -e a GIF formátumnak rögzített korlátja, gondolok itt arra, hogy maximálisan hány képkocka férhet bele, és azt milyen legkisebb milisecundummal vetíti, vagy hogy maximum hány megabyte lehet a mérete, vagy a pixelszáma.

Melyik program a legalkalmasabb videóból GIF-be való konvertálásra?


2010. nov. 20. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
FormatFactory (videó/mindent->GIF)
2010. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a program pont erre van: [link]


A formátum korlátairól nem tudok, eddig ez a legnagyobb, amit csináltam: [link]

(igaz, msn-képnek nem lett jó, mert ott 200 kb a limit ^^)

2010. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2010. nov. 21. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:
még egy kérdés hogy használjam a video avatar-t? mert beletettem a videót beállítottam hogy mekkora legyen a mérete hogy hova mentse és többet nem tudok? hogy kell tovább?
2010. nov. 21. 17:40
 5/8 A kérdező kommentje:
a save avatar-ra kattintok kitölti de mikor meg akarom nyitni a fájlt akkor azt írA: this file is invaled-/ez a fájl hibás ha nem angolt tanulsz/ és a villámnézetnél 1db kép van mi a baja?
2010. nov. 21. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:
a format factoryban csak egy részét konvertálja gifbe. nem tudod véletlenül mit állíthatnék rajta hogy az egészet átkonvertálja?
2010. nov. 21. 17:53
 7/8 A kérdező kommentje:
azt írja hogy valaisztráljak valamire de kér valami kódot amit nem tudok te hogy regisztráltál az avatárban?
2010. nov. 21. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a format factory mi alapján dönti el, mennyit konvertál, nem szoktam használni erre.

A video avatart pedig torrenten szereztem be, igazából csak egyszer kellett, akkor viszont működött.

2010. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!