Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Partíció eltünése xp telepítés...

Partíció eltünése xp telepítése után?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy:


Volt nekem feltelepítve egy Windows XP Prof. sp3

Két partícióval:

150Gb a rendszernek

850Gb a saját adatoknak


A minap újra raktam a rendszert. Már a partíció kezelőnél is feltünt, hogy csak a rendszer partíciót látja és csak az lehet formázni.

Így nem is foglalkoztam vele mert egyébként is csak azt akartam formázni.


Sikeresen feltelepítettem az XP-t újra de a 2. partíciót (850 gb) nem találja a rendszer. Minden frissítést sp3 stb. már fentvan!


Valamivel vissza lehet varázsolni, hogy az adataim ne tünjenek el?


2010. nov. 21. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnálom de már sehogyan.vagy talán jó sok pénzért
2010. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először nézz szét a lemezkezelőben. Sajátgép -> jobbklikk -> kezelés -> lemezkezelő (vagy ilyesmi)


Ha ott megtalálod, akkor rendelsz hozzá betűjelet.


Ha nem megy, akkor GParted Live.

[link]

2010. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Sajnos a program meg a lemez kezelővel nem jutottam túl sokra. Megtalálta a partíciót hozzá rendeltem, az előző "e:"-t de sajnos formázni akarta.


Ha másnak is lenne ezzel problémája úgy csináltam meg, hogy egy másik gépre rátettem a winchestert és lementettem az adataim hát elég alternatív megoldás de sikeres.


Majd vissza másoltam.

2010. nov. 21. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy chkdsk elég lett volna.
2010. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!