Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a már letöltődött részt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy letöltöttem egy csomó évadot, de még nem töltött le teljesen az egész, viszont a Pieces-nél az egyikre már azt írta, hogy 100.0%ig készen van. Mit csináljak ? Ha letöltődött az összes videó, tudom majd ezt is nézni, vagy elrontódott az egész ? Ja, és a Media Player Classic azt írta ki, hogy hibás a file és a tekerés nem fog megfelelően működni és meg akarta javítani, de 4% után nem mozdult el.
2010. nov. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet érteni amit ide írtál.

ird már ide h mit szedtél le és mennyit és milyen a fájl kiterjesztése, ha nem gond!

2010. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh, bocsánat :D szóval 1-7. évadig leszedtem aviban a file-okat. szóval 7x24 részt, na :D és hát ottvannak a részek, és az egyik már letöltődött 100%osan (a "Files" fülecskére kattintottam) és amikor rákattintok (akár a BitTorrentben, akár a mappában) a windows media player azt írja ki, hogy problémát észlelt a fájl lejátszása során; a media player classic meg akarja javítani, a divx izé meg lejátssza egy darabig - hülyeség arra gondolni, hogy addig játssza le, amíg az egész torrent letöltődött (most konkrétan 43,6%ig ?) vagy miért nem tudom megnézni a részt? remélem, hogy így már érhető a probléma és köszi a választ (előre is) :)
2010. nov. 22. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:

tehát még nem szedted le ha jól értem.

csak egy részt? és az nincs még külön feldarabolva?

ha avi a kiterjesztése és és a letöltött méret stimmel akkor le kell h játsza.

2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!