Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináltam? Hova lett a...

Mit csináltam? Hova lett a hang a gépemről?

Figyelt kérdés
Le akartam néhány programot a gépemről törölni, hogy több legyen a helyem e helyett, amit eddig media player classic-kal töltöttem le, azt most divX-el tölti le dupla ideig. Ezen kívül semmilyen hangot nem játszik le. Hova lett a hang, hiszen mielőtt elkezdtem "tisztogatni" azelőtt volt hang. Most mi a fene lett kérlek segítsetek.
2010. nov. 21. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
start, programok, kellékek, rendszereszközök, rendszer-visszaállítás. és ezzel visszatudod állítani egy adott napra. ha nem sikerülne, akkor keresd meg az alaplapi lemezt mert azon van a hangdriver is és tedd fel.
2010. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hangkátryának driver nélkül is el kell futnia. Mi a hangkártyád neve? Milyen Op. rendszert használsz? Máshol van hang?
2010. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi máson sincs hang. Még zenét se játszik le. Hogy milyen a kártyám azt nem tudom. Ezért vagyok a legbosszúsabb, hogy mivel tök analfabéta vagyok miért nyúltam hozzá.
2010. nov. 21. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj ,vissza lehet varázsolni a gépedre a hangot
2010. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most néztem, hogy a youtube-n sincs hang.


És hogyan lehet visszavarázsolni a hangot?

2010. nov. 21. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
A hangszóró-ikonra jobb klikk, nyisd meg az előugró menüpontokat, és nézd végig, nincs-e valahol némítás, vagy potméter minimumon. Talán csak ennyi baj van.
2010. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet letörölted véletlen a hangkártya driverét.

googlebe keresd meg h driverek

2010. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
VAGY CSAK LAZÁN BE KÉNE DUGNI A CSATLAKOZÓT,MERT VÉLETLEN KIHÚZTAD
2010. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Everesttel nézd meg, milyen cég gyártotta a géped hangkártyáját, mi a típusa. Ha van CD-d, tedd fel arról a drivert, ha nincs, keresd meg a neten.
2010. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nézem, a videókártya drivere is hiányzik. Azt is nézd meg. Véletlenül drivereket töröltél.
2010. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!