Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy jogtiszta, eredeti...

Ha van egy jogtiszta, eredeti szoftverem, (mondjuk játék) akkor azt minden gépemre feltelepíthetem, ami az én tulajdonomban van?

Figyelt kérdés
Valamint az új játékok telepítés után futnak lemez nélkül, mert pont ha feltelepítem az összes gépemre, mindhez kellene a lemez? :D
2010. nov. 22. 13:09
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Játéknál is elvileg csak 1 gépre telepítheted. Amúgy meg játék függő, hogy kell e a lemez neki, vagy sem. Van aminek kell, van aminek nem.
2010. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy általában a licencet veszel meg, tehát a cd nem jelent kb semmit, ha steamről veszed meg a játékot akkor is megkapod a használati jogot, viszont a cd-t nem. A játékot pedig ha jól tudom bármelyik gépre feltelepítheted. Csak max majd nem tudsz multizni ha a másik gépeden öcséd is játszik vele neten. De pl vírusirtóknál nem magát a vírusirtót veszed meg hanem a frissítési lehetőséget, ott pedig elég szigorúan meg van szabva hogy 1 accountról(felhasználóról) hányan tölthetik le a frissítést.
2010. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, előkaptak a eredeti gow-omat és nem látok a kis füzetecskében semmi telepítésről szóló pontot. Olyan van hogy tilos mások számára elérhető helyen tárolni, és bármilyen módon átadni.
2010. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemtudommitdehogy ***** válasza:
Megvetted.Azt csinálsz már vele amit akarsz omg..
2010. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!