Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Left 4 Dead 2 gondok?!

Fkris kérdése:

Left 4 Dead 2 gondok?!

Figyelt kérdés

A Problémám az lenne( a játék eredeti) hogy nagyon lassan tölti be az ONLINE mapokat, játékokat.

A barátommal szinte 1az1-ben megeggyezik a konfigunk, és a net is hasonló(neki talán kicsit gyengébb) de mégis neki gyorsabban tölti be a pályát( neki fél/max 1perc, nekem meg MINIMUM 5 perc!)

Ezt meg lehetne oldani?

Mindent kikapcsolok(MSN,utorrent,és a futó alkalmazások nagy részét is leállítom), de nem gyorsul be:S


2010. nov. 22. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
A gép egyébként: DualCore 2.93Ghz proci, 2Gb RAM, 1Gb videókártya
2010. nov. 22. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Game Booster nevű programot, ami kitakarítja a "láthatatlaul futó" programokat, azzal, hogy leállítja őket. Szóval a ramod 1/4-ed része szerintem visszanyerhető.
2010. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvolt, és fel is gyorssítottam vele a netem, de semmi változás.
2010. nov. 22. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááát...nemtudom igazából mi a probléma. Egy hasonló eset történt velem is, de az a gép bootolásánál. Egy ismerősömnek a proci, VGA, merevlemez és alaplap is olyan mint nekem, a tápom erősebb mégis hosszabb ideig bootol az enyém mint az övé...
2010. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!