Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word dokumentumok pdf-be...

Edus:) kérdése:

Word dokumentumok pdf-be konvertálni vagy jpg-be?

Figyelt kérdés

olyanról lenne szó hogy szeretnék word dokumentumot úgy lezárni hogy ne tudják módosítani! (tervek,számítások)

ezt hogyan lehetne vagy mivel? akár zárolás kóddal, vagy valami hogy én hozzá férjek de más ne!


2010. nov. 22. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha total commander-be rámensz hogy átnevezés, és kitörlöd a [név].doc-t.Helyette beirod hogy [név].jpg .Így amikor meg akarod nyitni azt irja a windows megjelenitő hogy nincs villámnézet.Csak fontos,hogy megjegyezd a nevet.Amikor meg akarod nézni csak vissza kell irnod doc-ra!
2010. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
félre értés történt! én azt szeretném hogy lássák a terveket de ne tudják módosítani!
2010. nov. 22. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
pdf a megfelelő formátum (a jpg kép, csak egy oldal fér el benne). De teheted őket írásvédetté is.
2010. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adobe Acrobat-al ez megoldható. Bármely programban ami tud nyomtatni, PDF-be nyomtatod így olyan lesz mint a szerkesztőrprogiban, betűtípus meg minden, csak nem lehet átírni semmit.
2010. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
CutePDF
2010. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocs :)

Én értettem félre a kérdést

2010. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Wordben is megcsinálhatod a titkosítást legalábbis a 2010-ben igen.

Fájl - Információ - Dokumentumvédelem - Jelszó adása.

2012. jan. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!