Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a Mozilla...

Hogyan tudnám a Mozilla Thunderbird-ben törölni/tiltani az E-mail fiókomat?

Figyelt kérdés
Két gépünk van, és mindkettőn van Thunderbird. A saját gépemen, meg a másikon is van egy beállított E-mail fiókom. Az a probléma, hogy ha küld valaki egy E-mailt, akkor vagy az egyik gépre küldi, vagy a másikra. Tehát mindkettőre nem küldi el, hanem épp amilyen kedve van elküldi az egyik gépen lévő e-mail fiókra. Már nagyon zavaró, és csak most jöttem rá, hogy ezt csinálja (Pl. az itteni kérdéseimre E-mail értesítésben jött válaszokat is hiába kerestem az itteni E-mail fiókomban, nem voltak ott, nagy részét a másik gépre küldte). Szóval le tudom valahogy törölni/tiltani a másik gépről az E-mail fiókomat, hogy minden E-mail-em az én gépemre jöjjön? Előre is köszi a segítséget.
2010. nov. 23. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány postafiókot kezel a Mozilla Thunderbird és honnan? Vagy a Helyi mappákat használod? Webes Gmail-es postafiókban be lehet állítani, hogy az email egy pld. maradjon a webesen, egy kerüljön át a POP/IMAP szerverre. Egy, és nem több. A webes szerver USA-ban van, a POP/IMAP pedig Londonban. Ez a "két Mozilla Thunderbird két gépen" formáció nem nagyon fog menni.
2010. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval: a másik gépünkön volt 3 postafiók (abból egyik az enyém), mert amikor még csak az az egy gépünk volt, mindenki E-mail címe oda lett beállítva, de én vettem egy saját számítógépet magamnak és az én címem erre a gépre is be lett állítva, tehát mindkét gépen volt egy postafiókom, és én arról a gépről akartam kitörölni, amit már nem használok, csak a család többi tagja. Amúgy köszi a választ, a beállításaiban kitudtam törölni a fiókom, remélem így jó lesz. Ha nem jó így, lécci írja le valaki, hogy tudom véglegesen kitörölni onnan a fiókot, vagy ami oda érkezik e-mailem hogy tudom átirányítani erre a gépre. Köszi!
2010. nov. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!