Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi Az egész neve, a WoW-nak?...

Mi Az egész neve, a WoW-nak? Jó játék? Érdemes megvenni? Valaki leírná nekem, hogy miről is szól ez a játék? Mit kell benne csinálni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 19:28
 1/9 anonim válasza:

World of Warcraft. Egy biztos, ha elkezded nem bírsz leállni.. Ezért veszélyes, nagy önuralom kell, hogy ne ess bele annyira, hogy csak erről szóljon az életed. Ha viszont tudod magad kontrollálni szórakoztató tud lenni nagyon :)

Szerintem először ne vedd meg, sok tört szerver van, de azok nem adják vissza az eredeti hangulatát, csak azt fizetni kell havonta..

Ez egy MMORPG azaz más emberekkel játszol egy karakter bőrébe bújva, tehát egy virtuális valóság. Arról szól főleg, hogy fejlődni kell, harcolni, szórakozni :)

2010. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

Inkább vigyázok és ki se próbáom, nehogy rászokjak. Elég eddig, a cs függőség :D

2010. nov. 23. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
world of warcraft 10 napig ingyenes kipróbálhatod hogy milyen.Amúgy havidijas online rpg/szerepjáték/.
2010. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a csé mégsz4rabb. Bár utálom mindkettőt, mint azt a bizonyost, CS egy skilltelen, lassú, 12 éves sipítozó warezhuszároknak való divatjáték. Quake4Evah!
2010. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de még a half life 1.0 sincs 12 éves. Akkor még nem is lehetett hallani olyanról, hogy counter strike. És én nem a 12 éves nem létező verzióval játszok, hanem a source-al és az 1.6-al. A source 4, az 1.6 6 éves. Nah? 12 évesek? Közel sem!
2010. nov. 23. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nem azt írtam, hogy a CS, mint játék 12 éves, hanem azt írtam, hogy 12 éveseknek való. Én 25 éves játékokkal is el tudok játszani. Megjegyzem Quake nélkül nem lenne se Half-Life, se CS, mivel a Half Life az id Tech 2 motorra építkezett. Nem egy "pro" csést vettem rá arra, hogy jöjjön fel Quake 3-ra, vagy Live-ra, ott kullogott a lista végén.
2010. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na, én 11 éves korom óta játcok és most 13 vagyok. Na? xD Még beleférek. Amúgy eredetileg 16+-os :D
2010. nov. 23. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a PEGI osztályazásán múlik, hogy egy játék melyik szintet üti meg. Van benne vér, lövöldözés, bombázgatás, nosza 16+.
2010. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
18 elmultem eddig amióta tudom csak id 3drealms és társaival játszottam cs egy rakás no mindegy nagypapával kilövök mindenkit a pálya másik feléröl. enyit erröl nem logikus játék és sokan csalnak benne koliban is ezt csinálták de ha feljön bloodra vagy wolfeisteinben akkor egyböl kidöglik! pedig 97 es ócska játék pld a blood de elég hc. na szevasz 13 éves warezhuszár ezek ráadásul már nyilt forrásuak ha meg nem akkor megvettem öket külömben meg szánalmas vagy mert játéknál van jobb is:) csicska fiu:D
2010. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!