Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik az msn-ben a...

Nem működik az msn-ben a link! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete nem működnek a linkek és nem csak nálam. Próbáltam letölteni a 11-es msn-t, de jelzett vírust. Már nagyon idegesítő...
2010. nov. 23. 20:24
 1/8 anonim válasza:
Úgy emlékszem régen is volt már ilyen. Szerintem nem lehet tenni semmit, csak várni :/ Engem is nagyon idegesít.
2010. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Működik a link, csak nem alakítja át a program automatikusan linkké. De ha kimásolod és beilleszted a böngésződbe, akkor menni fog.

A 11-es MSN meg lehet, hogy tényleg vírusos volt.


Gondolom ez volt a hibád.

2010. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam hogy nem alakítja át. Én is tudom, hogy ki lehet másolni csak már olyan rossz vele szöszölni. Azért köszi.
2010. nov. 24. 06:57
 4/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
például elolvasod a GYIK korábbi kérdéseit akik ugyan ezt kérdezték.
2010. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Bocsi, próbáltam keresni, de nem találtam semmit róla ezért tettem fel a kérdést. Itt is és google-ban is kerestem, de akkor ezek szerint nem jó keresőszavakkal.

2010. nov. 26. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem trójai faló, hanem féreg, sok különbség nincs, mindegyiket le kell írtani még időben, mert ha nem teszed, újra kell rakni a Windows-t.
2010. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!