Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen könnyen kezelhető,...

Milyen könnyen kezelhető, ingyenes, zeneszerkesztő, zenevágó programot ismertek?

Figyelt kérdés

MP3 file-t szeretnék vágni. Az elejéről és a végéről pár másodpercet levágni.


Magyar nyelvű progi volna a legjobb, de az angol sem probléma, csak egyszerűen kezelhető legyen.


Köszönöm szépen!


2010. nov. 24. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Audacity tényleg a legjobb. Alapból linuxos progi, tehát ha Linuxot használsz, akkor is tudod használi. :)
2010. nov. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tényleg ez a legjobb program de nem tudja valaki hogy tudnám mp3 ba menteni amit csináltam?
2010. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én erre a nero wave editort tudom ajánlani, tényleg elképesztően könnyű kezelni, pont erre találták ki, hogy egyszerűbb vágási műveleteket végezzenek a hangfájlokban vele.

Ámde max 30 fájlt ment mp3-ba. a többit már csak wavba, vagy wma-ba.


a wav konvertálása sem bonyolult: ingyenesen a foobar2000 + lame encoder kodek megcsinálja.

2010. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

01:16:

EMBER! Ha van egy kis józan eszed, akkor OGG Vorbis formátumba mentesz! Sokkal jobb lesz a minősége, mint egy mezei mp3-nak, legyen már egy kis eszed! Egyébként lame mp3 encoder-t kell hozzá fel tenni, de mondom, nagyon nagy n00bság, ha nem ogg-be mentesz. Nézz kicsit utána, hogy melyik tömörítési eljárás hozza ki a legjobb minőséget, meg fogod látni, hogy az ogg vorbis.

2010. nov. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel musepack vagy FLAC :D De a kérdezőnek MP3 kell, szóval ne baszogassuk.
2010. nov. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tedd föl valahová és levágom a fölös részeket neked róla.
2010. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már letöltöttem az Audacity-t és sikerült is vágnom a file-okat.


Az összetevő ami által .mp3-ban tudnám menteni nincs meg hozzá és letölteni sem sikerült így csak .wav formátumú lett, de utána Nero-val átkonvertáltam.

Az a kérdésem, hogy ilyenkor a minőség nem romlik? Mármint, hogy .wav lesz először.


A másik kérdésem pedig, hogy hogyan lehet beszédet levágni róla.

Van egy zene aminek az elején felkonferálás van és már a zene megy, a szöveg még nem.

Hogy tudnám levágni úgy, hogy a zene megmaradjon, de a duma ne?

2010. nov. 24. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Szűrővel
2010. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az hol van? Nem találtam ilyet a progiban.
2010. nov. 24. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!