Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom a 64bites...

Miért nem tudom a 64bites Windowsomon használni azt, amit XPn igen?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy játékról van szó, virtuális meghajtóról futtatnám, de install és crack után nem akar elindulni. Mit lehet tenni? Nem ez az első eset, barátnőm gépén, akién ugyancsak win7es van, ott se akart menni. Tölt, tölt, aztán mondja hogy baj miatt leállt. Mi lehet ez, hogy lehet megcsinálni az utat?


Másodlagos kérdésem, hogy tudom magyarrá állítani a win 7et, mert a beállítások nem mindig titszák. Meg van pár gagyi programom, amit véletlenül töltöttem le, de nincs uninstalljuk, itt meg a programok eltávolítását nem találom, az merre van?


2010. nov. 26. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen win 7? Ha professional akkor lehet magyarítani, a játék meg valószínűleg nem kompatibilis win 7-el főleg nem 64 bites azzal elég sok kompatibilitási probléma van térj át 32 bitesre.
2010. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 64 bitnek ehhez semmi köze, már ahhoz, hogy nem fut a játék, de ha figyelmesen elolvasod a kérdésed, akkor erre te is rájöhetsz, hiszen ha a barátnőd gépén sem megy win 7 alatt ami neked win 7 alatt nem megy de xp alatt igen, akkor ott a win 7-tel magával van a baj, avagy fordítva, a játék nem kompatibilis vele. A 64 bites win 7 ugyanúgy futattja a 32 bites programokat is azzal a különbséggel hogy a feladatkezelőben egy *32 van a folyamat után, illetve minden 32 bites program a 'Programfájlok (x86)' mappába települ.


Esetleg próbáld meg más komptibilitási üzemmódban futtatni a programot, adj neki rendszergazdai jogosultságot esetleg. Általában el lehet érni, hogy fusson.


A többihez annyit, hogy csak bogarássz, ott van minden a vezérlőpultban. Habár ha angol 7est töltöttél akkor nem valószínű, hogy egy gombnyomásra magyar lesz.

2010. nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a rendszergazdai jogosultságot hogy lehet elintézni? Minden játékkal, ami win 7 előtt került forgalomba, azzal bajok lesznek?
2010. nov. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!