Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet olyan képeket...

Hogyan lehet olyan képeket készíteni, hogy a rajt szereplő tárgy éles legyen, és a háttér teljesen fehér?

Figyelt kérdés

Mondjuk így egy ékszereket:

[link]


Próbáltam, hogy fehér lapot teszek alá, de az árnyéka akkor is látszott, és ált. szürke lett a lap. Ilyenkor min kell állítani.


2010. nov. 27. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17:03: nah, akkor meselj, hogy hogyan.

Adjak "mintafotot" is? -_-!

2010. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Legutolsó:

Bár nem nekem címezted, de ugyanúgy kell, ahogy prolisoppban:

Kivágod az alanyt, ráteszed egy fehér háttérre, ennyi!

Persze lehet, hogy van más megoldás is, de nekem hirtelen ez jutott eszembe.

2010. dec. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jahogy... Nem az nem ugyanaz.

Elegge jol banok a pshoppal, szoval nyugodtan allithatom, rengeteg melo hogy majdnem olyan jo legyen, mint amint fenysatorral, deritett fennyel csinalnak. (amit aztan persze lehet kulon utomunkalni.) Mert a hatter leszedese "csak egy dolog".

Tudom mirol beszelek. :)

2010. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a legalapabb megoldást mondtam. Fix, hogy van más is, de gondolom prolisopphoz is keresel tutorialokat, ha nem vágod, hogy kell, ebben az esetben GIMP-hez is kell.
2010. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ertem en, de folosleges macera, es meg nem is lesz olyan, mint amit az ember igazan szeretne. Hasznos es jo dolgok a kepmanipulalo programok, de nem veletlen, hogy meg mindig fontos a jo alapanyag. De szerintem ebben valojaban egyetertunk.
2010. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Végülis úgy csináltam, hogy egy sima fehér lapra tettem, és a szabadba fényképeztem, és állítottam valamit a gépen.

Ilyen lett (egy kicsit kékes, de nem baj):

[link]

[link]

2010. dec. 2. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!