Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltenni a...

Miért nem tudom feltenni a need for speed most wanted-et?

Figyelt kérdés
windows 7-em van (talán ezér?), telepitettem a patchet, és még mindig azt irja ki hogy kéne a direct x9c vagy jobb verzió, hát nekem jobb verzióm van
2010. nov. 27. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami a játékohoz volt directx azt is feltetted??
2010. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fel, de ugyse jó, szedtem le hozzá olyan directx-et amilyet kért, aszt is felraktam de ugyse jó
2010. nov. 27. 21:14
 3/7 A kérdező kommentje:
má megvan mi a gond, nem ismeri fel a windows 7-tet, nem fogadja el, xp-t akar :( pedig régen ez volt a kedvenc játékom
2010. nov. 27. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Probáld ugy telepiteni hogy Jobb egér és KOPATIBILITÁS MEGOLDÁSA és igy WInXP SP2 ként telepitit.

én is igy tettem fel és jo lett

2010. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hova kattintsak jobb egérrel ?
2010. dec. 1. 19:13
 6/7 A kérdező kommentje:
nem engedi h feltegyem a játékot ugyhogy nincs sok esély hogy hova kattingassak :S
2010. dec. 1. 19:28
 7/7 A kérdező kommentje:
na hosszas küszködés után telepitettem, crackeltem,de még igyse indult , akkor rányomkodtam a fájlokra a kompatibilitás megoldását, és most ez se müködött, hogyan tovább?
2010. dec. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!