Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel slideshow-t írhatunk DVD-re, de nem videóként tárolja a slideshow-t, hanem csak a képeket tárolja el, amiket aztán egymás után levetít mindenféle csicsa (transition) nélkül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vagy képet, vagy egy slideshow-t raksz rá. Az más dolog, hogy pl írsz egy kis HTML-t ami szép sorban levetíti a képeket, de az kicsit skillesebb dolog
2010. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Slideshow számomra az, hogy képek jönnek egymás után. Ehhez nem kell videó, a videó nagyon gazdaságtalan, de a legtöbb slideshow író progi videóként írja a DVD-re. Én olyant szeretnék, ami képként írja ki a képeket, és a slideshow-t valami futtatható algoritmus biztosítja. De nem csak számítógépre szeretném, hanem szeretném, ha egy DVD lejátszó is le tudná játszani.
2010. nov. 27. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat akarsz.Akarj annyit,amennyi lehetséges.
2010. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok túl sokat, ez a minimum. Ha egy program pazarol, akkor azt rosszul írták meg. Egyébként, meg teljesen gyakorlati és fontos a kérdésem, szeretném tudni a választ valakitől, ha lehet.
2010. nov. 27. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy dvd lejátszik:dvd videólemezt,videó cd-t,ha újabb,akkor xvid avi videót.Ha le akarod rajta játszani,akkor videót kell készítened.
2010. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a DVD szabvány formátum videót játszik le, de ez nem jelenti azt, hogy gazdaságtalanul kell tegye. Egy menü háttérkép sem videó szerintem, de például megoldhaó az is, hogy a kép egyetlen képkocka, amit ismétel, amíg nem nyomod a nextet. Szóval a menü programozásán múlik szerintem a gazdaságosság. Minden DVD-nél pl. ha beteszed, akkor a kezdő képernyő megy a végtelenségig egy mindig újrainduló zenével.
2010. nov. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!