Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb, és melyiket...

Melyik a jobb, és melyiket könnyebb használni? FL Studio, Ableton live, Logic Stduio?

Figyelt kérdés
Esetleg írhattok más zenekészítő programokat is,ami okos és egyszerű a használata is.
2010. nov. 28. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mixcraft , virtual dj , traktor dj ,
2010. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem keverő programra gondoltam,hanem komponálóra.
2010. nov. 28. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Logic studio az nagyon jó egyszerű használni, de csak macen érdemes.

Ableton az is jó én is azt használom(progressive house, minimal, electro zenéket csinálok vele). Ableton live jobb, mert azzal live actolni is lehet:)Meg támogat pár VST-t


Fl studiot régen használtam sokat, VST pluginokat lehet vele használni rendesen, ezáltal nagyon egedi zenét tudsz csinálni:)


Összegezve Fl-t kezdéshez, Abletont win-en Logic-ot machez ajánlom;) De ezeken kívül van még Reason, Cubase megmég jópár progi szal lehet válogatni;)


Ice;)(16/f)

2010. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem jelenleg FL Studio van,de még nagyon az elején vagyok,eddig ezt sikerűlt vele üsszehozzam http://www.youtube.com/watch?v=AUDeCvKSwpY

Mikor lejátszom benne amit csináltam,mindig recseg,ez minek van?Az Ableton Live is recsegett.

2010. nov. 28. 19:07
 5/5 anonim válasza:
Azt a recsegést azért hallod mert gyenge a géped :)
2014. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!