Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át szeretném konvertálni a ....

Át szeretném konvertálni a . Tex dokumentumot PDF-re, de sehogy sem bírok vele. Milyen programmal lehetne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:13
 1/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

itt keresgélhetsz.

[link]

2010. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hiszed így nem próbáltam? ..semmi értelemset nem találtam, ami van az meg fizetős..
2010. nov. 28. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A Texniccenter nem generál PDF-et? Kell mögé egy Mixtex, vagy ilyesmi.
2010. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
igen képzeld azt hittem hogy nem próbáltad. hiszen nem is írtad hogy igen. majd kiszopjuk a kisujjunkból???
2010. nov. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod a kérdésre olyanok válaszát várja az ember, aki segít is, nem csak provokálódik, meg gúnyolódik. Ha nem tudsz segíteni akkor NE írj választ!
2010. nov. 29. 13:20
 6/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

ja hogy neked az első válaszként amit adtam az nem volt jó??

és azt honnan is tudhattam volna??

És hogy ezt szóvá tettem az provokáló és gúnyolódó volt???

gratulálok neked.. ítélőképességed egyes ülj le fiam...


mellesleg találtam megoldást a kérdésedre. gondolkodok megmutassam e a linket nehogy megint provokálónak érezd és megsértődj...

2010. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss, de a google sem ad ám választ mindenre, és hidd el rajtad kívül is vannak emberek akik ott keresnek ki mindent, ilyen vagyok én is. A válaszodat megtarthatod magadnak ugyanis már sikerült nekem is.

Üdv

2010. dec. 3. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!