Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIT TEGYEK? (bővebben lent)

MIT TEGYEK? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már 3 éve megvan a számítógépem és az előző másfél évben állandóan rámegy valami vírus,de 8 vírusírtóból 1 sem találja meg(azt jelzi ki,h egyre kevesebb a memória a C-n,ami nem igaz).Segítsetek légyszi! :)

Ezeket próbáltam:

-Nod32

-avast

-avira

-norton

-panda

-másik norton :D

-próbaverziós Nod

-AVG


2010. nov. 29. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs! Elfelejtettem írni,hogy leformáztam a C-t és a gépet is újratelepítettem(windows7-em van,de xp-n is ez volt)
2010. nov. 29. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Formázás előtt le kellett volna futtattnod a Kasperskyt! Azon a gépen most is lapul valahol a dög.
2010. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hoztak egy ilyen gépet javításra (régi COMPAQ volt), formázta a kolléga, amikor rászólt a főnök, hogy hol marad a vírusirtás? Igaza volt, ez volt a bajok forrása, rotkit és egy egész trójai csapat, belerágta magát. Vírusírtás után újratelepítve már tökéletesen működött.
2010. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első! köszi.Megpróbálom,amint lesz időm.

második! Bocsi,de nem értem :D

2010. nov. 29. 14:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Vissza az egész! :D

Látom,hogy annak a vírusírtónak több változata van,de akármelyiket töltöm behoz egy ablakot és elkezd 0-100%-ig számolni de 100-nál kiír vmi hibaüzenetet.

A másik problémám,hogy ha urjaraknám a gépet,akkor ,már ötödszörre kéne újjra kezdenem a FABLE-nevű játékot :(

2010. nov. 29. 16:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi.már sikerült megoldani a problémát :)
2010. dec. 8. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!