Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most töltöm az MSN 2011-et,...

Most töltöm az MSN 2011-et, fel tudom rakni XP-re?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod
2010. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba letöltést, mert nem kompatibilis XP-vel!
2010. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor honnan tudom leszedni a legújabbat ami jó XP-re

azexplorer.live.com oldalon régen fent volt most már csak a 2011 van fent :S

máshol meg nem találok normálisat

2010. nov. 29. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ember, az XP egy 9 éves rendszer, egy őskövület, ne nagyon várd már el, hogy fejlesszenek még rá.
2010. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Innét le tudod szedni xp-re.

Előző válaszolókra meg nem kell figyelni..

Ahhoz képest hogy xp nem mai találmány,rengeteg használják és fogják is frissítés ide vagy oda,mert nem mindenki teheti meg az erősebb gépet,de még aki meg teheti is marad a beváltnál.. Nem mindenki egyforma,felesleges mindig win7-el traktálni a népet.. Ez már olyan win7 b*zi dolog.. :))

2010. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyet értek az előző felhasználóval!Nekem már az is előre haladás volt hogy a windows xp 2010 van a gépemen egy hete sincs fenn de nagyon szeretem az msn -t én is néztem azt irta nem kompatibilis ez a verzió az xp vel szal nem is nyaggattam aztán keresgéltem tovább és azt az msn -t töltöttem le amit az előző kérdező javasolt köszi neki is és meg cáfolom azokat akik azt mondják hogy lejárt így meg úgy az lehet hogy ez a legrégibb de már be van kopva a windows 7 pedig még nincs nem nyikorog ez a redszer sem mert nem régi csak maga az xp név az de 2010-es példány !Felhívnaám a figyelmet arra nem óriás a külömbség a két operációs redszer között!am is lehet a windows xp-re windows 7 kinézet ez azért van mert már felkészültek egy új redszerre mikor ezt ki alakították össze lehet hozni a kettőt én meg avgyok elégedve az xp vel!Ajánlom mindenkinek akinek kicsit kisebb a gépén a belsőmemőria mert nem foglal nagy helyet!
2011. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát azért még az Xp-re igencsak fejlesztenek főleg Game-eket,a legtöbb játék Xp-n megy Win7-en meg csak külön progival (ami nincs mellékelve a rendszerhez):P :D
2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!