Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrentről töltöttem le és...

Torrentről töltöttem le és most egy kicsit összezavarodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval letöltöttem pirate-ról a word 2007-et. Összetömörítettem, de valahogy nem megy ez a mountolás dolog. Légy szíves tudnátok segíteni? Daemon Tools-om van. És, ha ez megvan akkor utána mit csináljak?

Jó lenne a word 2007, de ezekhez igazából nem nagyon értek. Köszönöm a segítséget előre is! :)


2010. nov. 30. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Lejött egy fájl, oké. Azt nem betömöríteni kell, hanem valószínűleg kitömöríteni, majd az így kapott fájlt csatlakoztatni a Daemon Tools-ba, így olyan lesz, mintha az Office telepítőlemezét helyeznéd be, elvégre a Daemon Tools csinál neked egy virtuális CD/DVD/BD meghajtót.


Egyébként ha Office-t szeretnél tenni, válaszd a 2010-est, a 2007-es verzió nagyon tré lett...

2010. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy összetömörítetted? Minek? Nem inkább kicsomagoltad?


Milyen kiterjesztésű a fájl, amit leszedtél, és milyen lett kicsomagolás után?

2010. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

*****


Innen szedtem le. Bocsánat, elírtam... :D szóval igen, nem össze, hanem ki. Hogy csatlakoztatom hozzá?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 30. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy ikonja a daemon tools-nak a tálcán, arra bal klikk, majd "Device X: [X:] No Media" menüpontot kiválasztod.
2010. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!