Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nembirok leszokni a csalásról!...

Nembirok leszokni a csalásról! Segítség!? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Az egyik CoD sorozatról van szó , wh nélkül id med++ skillem van , de whval high és pro között. Amióta megvettem az x22 alap csomagját nembirom abbahagyni . Ha el is határozom magam hogy abbahagyom , akkor 2-3 nap után már újra előveszem , mert felidegesítenek a cb cheater hiro-k. Szval pont olyanok milyatt veszem elő újra mint amilyen én vok . A kitörlés sem megoldás mert újra tudom igényelni. :((



Légyszíves segítsetek , mert nagyon szeretném abbahagyni a csalást de egyszerűen nem bírom.


2010. nov. 30. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű. Ha rád jön a csalhatnék, vág pofán magad. Egyszerű, gyors, és fáj. A fájdalomra fogsz figyelni nem a csalhatnékra.:DD
2010. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát :/ , ez nem tűnik értelmes megoldásnak. Valami más ?
2010. nov. 30. 20:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint az erőszakra gondoltam.
2010. nov. 30. 20:46
 4/8 anonim válasza:

Játssz olyan szervereken, olyan klánokkal, akik figyelnek a csalókra, ők tisztán játszanak és nem lesznek álhirók.

Igazából nem tudom hogy megy ez pontosan, de haveromnak is ez volt a baja, ezért csinált egy klánt, és keresett valami normális szervert vagy mit.

Nem te vagy rossz, csak rossz helyen vagy.Csalással pedig nem lehet dicsőséget szerezni...

2010. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kepek ***** válasza:
ha csalsz nem te játszol hanem 1 program. ha ezt felfogod már nem is akarsz csalni.hiába ölsz 50-100 at. nem te vagy a jo hanem 1 progi, és még az izgalom is elveszett.ha idegesit 1 másik csalo,tovább álsz .van jo sok szerver...
2010. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol tudom beküldeni a privát cheatemet a pb-nek ? ('P'unk'B'aster)
2010. dec. 1. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
ha cod2re van küldát nekem majd elintézem D:
2010. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az x22-t csak egy ember használhatja , 1 gépen.

De tudom hogy nem küldenéd be a pbnek. Inkább próbáljatok a kérdésemre válaszolni. Köszönöm!

2010. dec. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!