Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszek egy op. Rendszert...

Ha megveszek egy op. Rendszert, akkor azt két gépre is fel tudom tetetni?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyre lehet?
2010. nov. 30. 20:07
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Először is, nem megveszed, hanem licenceled, de ne menjünk bele ebbe:) Kérdésedre válaszolva, nem teheted fel 2 gépre. 1 gépre 1 oprendszer telepíthető. De minek akarsz oprendszert venni a torrent világába?
2010. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"De minek akarsz oprendszert venni a torrent világába?"


Gratulálok... Az hogy te nem veszed meg, az egy dolog, de miért kell másokat is törvénytelen dolgokra biztatni? Az eszem megáll komolyan.... Ha senki nem venné meg akkor neked miből fejlesztenének új rendszert?

2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fizetsz a rendszerért, akkor nem teheted fel legálisan két gépre, kétszer kell megvenned. Feltört rendszert használni szintén illegális.

Viszont vannak szabad operációs rendszerek is, amik szabadon letölthetők, telepíthetők, módosíthatók, már ha értesz hozzájuk. Ajánlom a Linux disztribúcióit.

2010. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy egy asztali pc-re, és egy laptopra lehet telepíteni, de egy időben nem futtatható a kettő, csak felváltva.

De Microsoft oldalán biztos adnak felvilágosítást.

2010. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. dec. 1. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!