Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám felcserélni két AVI hang és képi részét?

Figyelt kérdés

Tehát adott 2 film, 2 különböző rippertől.

Az egyiken a hangsáv jó, a másikon a kép. Tehát egyesíteni szeretném a jó hangsávot a jó képhez.

Ezt melyik programmal tehetném meg?


2010. dec. 1. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Virtualdubbal. Megnyitod a filmet, fájl>save as wav ezzel kimented a hangsávot. megnyitod a másik filmet, audio>audio from another file és betallózod. utána fájl>save as avi
2010. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

VD ugyanígy...

Viszont ha csúszik akkor még kell kicsit agyalni...

2010. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mit tudnék tenni, hogy mentés során a film ne 7 giga legyen 3 perc után? csak aviban lehet menteni? amúgy tök jó kértem egy véletlen kérdést és ez jött ki, hetek óta keresem a választ erre :)
2010. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mentésnél be kell állítani a tömörítő kodeket pl xvidet. Video/Copresion...itt a megfelelő kodek.... csak utána mentés avi-ként.
2010. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy kihagytad a video/direct stream copy pipát?
2010. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már megoldottam, feltettem konkrét kérdésnek és válaszoltak rá :D Annyi volt, hogy direct stream copy-ba kellet át állítanom a video anyagot a hangot meg full processing mode-ba
2010. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!