Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj? új gépet kaptam. és...

Mi a baj? új gépet kaptam. és egy játék sem indul el. Win7 ultimate 64bit. Mindig a játék hibát észlelt ezért leállt. Mi a megoldás

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Telepits a gépre 2 op.rendszert.

Win 7 azért kell mert a trójai kémprogramok meghibásodnak(kevesebb esélye van a virusoknak)

Xp azért kell mert "szinte minden" eddigi játék elindul.

Esetleg még a vista bár nem ajánlanám mert az csak nagyobb fáljbiztonságot jelent de az egész egy nagy rakás.....

Legközelebb vegyél üres gépet amire te tehetsz op.rendszert mert nem egyszer volt már rá példa hogy az eladott gépen ALAPBAN KEYLOGGER VOLT. a srácnak mindenét törölték és ellopták a jelszavait

2010. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16:56-os, a kérdező, és bárki, aki egyetért velük:


[link]


Egy kis olvasnivaló. A játékok nem azért nem futnak, mert a rendszer 64-bites. Pont. Szerintetek miért fut Win7 x64 minden komolyabb játékgépen?


Mint korábban is említettem, többre mennénk konkrét játéknevekkel.

2010. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!