Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firmware frissítést szeretnék...

Firmware frissítést szeretnék végezni a Micro HIFI rendszeremen. Honnan tudok megfelelő szoftvert letölteni?

Figyelt kérdés
A szóban forgó eszköz egy JVC UX-G68 micro hifi. Még nem csináltam ilyen upgrade-t, legyetek szívesek segíteni, mit és hogy kell telepíteni? Előre is köszönöm.
2010. dec. 2. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az interneten keress rá a készülékre, és ott olvasd el, netán a kezelési utasítás tartalmaz utalást.
2010. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy találni fogsz. Egyáltalán miért van rá szükséged? Nem tartom valószínűnek, hogy csak úgy USB-n feltelepíti magának az új firmware-t. Szerintem minimum JTAG vagy hasonló megoldás a frissítése. A másik hogy szerintem frissítést sem adnak ki ilyen micro hifikhez
2010. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy sem USB-ről, sem lemezről nem, vagy csak elvétve nyitja meg a képeket, pedig korábban nem volt vele gond. Ugyanez a helyzet a divx-es videókkal. A legtöbbet gond nélkül játssza, de van amire not supported feliratot ír. Azt tanácsolták, végezzek firmware frissítést, mert valószínűleg codec probléma van, és az upgrade megoldja. Próbáltam neten rákeresni ilyen frissítésekre, sajnos sikertelenül. Mit tanácsoltok?
2010. dec. 3. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én mindössze arra gondolok, hogy valami érintkezőhibás, koszos stb. Nézd meg ezt a lapot, hátha van rajt valami ötlet.

2010. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de van használati utasításom, és az érintkezőkkel sincs semmi baj. Kifejezetten a firmware frissítés témára szeretnék tanácsot kérni.
2010. dec. 3. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!