Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W. Live M. makerrel készítette...

Desperadó kérdése:

W. Live M. makerrel készítettem képekről videót. Az asztali dvd nem játsza le. Azt írja h :No Codec. Hogy lehetne átkonvertálni vagy megoldani h kilehessen írni úgy hogy a dvd lejátsza? Köszönöm segítségetek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen a formátuma most?
2010. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Windows Media hang-/videofájl (.wmv)
2011. jan. 19. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
FormatFactory-val konvertáld át avi-ra (DivX vagy Xvid codec-al), azt a legtöbb DVD lejátszó már le tudja játszani.
2011. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm segítséged! megpróbálom letölteni és konvertálni.
2011. jan. 20. 12:37
 5/11 A kérdező kommentje:

Elkezdtem konvertálni,de nagyon lassú.4óra alatt,a videó 25%- át konvertálta át,így megszakítottam a konvertálást,mert nem tudtam kivárni..

átkonvertáltam wmv to Avi átalakítóval,a tulajdonságainál azt írja ,hogy Avi. Kiírtam dvd re és újra azt írta ki a lejátszó,hogy :No codec . Feladjam a kiírását? a számítógép lejátsza Windows media Playerral.

2011. jan. 21. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:

A konvertálás egyfajta türelemjáték. Akinek nincs ideje rá, ne is kinlódjon vele. A Format Factory lassan ugyan, de jól dolgozik. Az egyik legjobb átalakitó. Nagy kiterjesztésű video konvertálása sok időt igényel. Egy kb. 2GB-nyi elérheti a 2 órát is. A Te filmed ennél jóval nagyobb lehet. Jómagam kis kiterjesztésű videofájlokkal kisérletezem ki a kivánt fájlt produkáló lehetőségeket.

Sikertelenséged oka kettő is lehet: egyrészt nagyon régi DVD lejátszód lehet, másrészt DVD-R lemezre irhattad ki. Próbáld meg DVD+R lemezre irni az avi-t. A régi lejátszók ezt "szeretik".

Hogy a computer lejátssza, azon ne csodálkozz, annak pl.mindegy hogy + vagy - a lemez.

2011. febr. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Format factory 2.30 van letöltve.Windows 7 service pack2-vel megy a gépem. nem vagyok benne biztos h kompatibilis . A videó nem nagy kiterjedésü. kicsivel próbálkoztam,kiírtam,ugyanaz az üzenet.. No codec.Törölhető cd-rv -re írtam ki. lehet,hogy a lemez nem jó? A youtube-ról letöltött videókat sem tudtam átkonvertálni.NO CODEC.
2011. febr. 12. 13:56
 8/11 A kérdező kommentje:
A KIÍRT VIDEÓK TULAJDONSÁGÁNÁN, AVIT JELENT.MÉGSEM JÁTSZA LE A RÉGI DIVX LEJÁTSZÓM.
2011. febr. 12. 14:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is: W7-nek nemhogy SP2-je lenne, még az SP1 se jelent meg. Összekevered valamivel. Lehet, hogy azért nem kompatibilis, mert esetleg a W7-re rátöltötted az XP SP2-jét? Szerintem neked XP. op. rendszered van és azon lehet az SP2. De ha igy volna, az se lenne már az igazi, mert az utólsó javitócsomagot, az SP3-at már régen le kellett volna töltened. Illetve ha automatikusra volt állitva a Windows Update, akkor automatikusan rátöltődött volna. /Kontroll: Start -Számitógépre vagy Saját gépre jobbklikk és Tulajdonságok/ No persze ezek jogtiszta állapotra vonatkoznak, lehet, hogy kalózpéldányod van.

Rövire fogva: nagy kupi lehet a computereden.


Másodszor: Format Factory esetében ne a 2.3-as verziót, hanem a novemberi legujabbat, a 2.6-os verziót használd. Lehet, hogy akkor nem irja ki, hogy no codec.

[link]


Harmadszor: Lehet, hogy már a YouTube-ról letöltött anyagod is hibás


Negyedszer: Előfordulhat lemezhiba is, de nagyon kicsi az esélye, no meg pont nálad?


Összegezve: Tegyél "kompatibilis" rendet a gépeden, aztán jöhet a sok türelmet, kitartást és időt igénylő konvertálás majd a kiirás.

2011. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Válaszokat nagyon szépen köszönöm! Windows Update automatára van állítva.

A dvd ,amit vettem,hibás volt!

Vettem újat,DVD-RV.,azzal kitudtam írni mpg-re,amit letud játszani a lejátszóm.Nélkületek,nem ment volna....

Köszönöm minden segítőmnek.

2011. febr. 13. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!