Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a skype-ot?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam a gépet, bejelentkeztem a skypera, vagyis akartam, erre elkezdett futtatni valamit, mintha frissiteni akarná vagy nemtudom... végul nem lett belole semmi, hanem kiirta, hogy


"fatal error" failed to load library d3d7.dll


Mi ez? Végul kitoroltem a gépbol es ujra telepitettem, de ugyanugy végigfutott minden, és végul megint ezt irta ki!


2010. dec. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Oszt hogy törölted? Jobbklikk törlés? Töltsd le mégegyszer az általad használt operációs rendszerre fejlesztett Skype verziót a [link] webhelyról, és indítsd el a telepítő programjár. Ha a jobbklikk törlés igaz, akkor nagy gond van.
2010. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiányol egy dx dll-t, szerintem tedd fel ezt:

[link]

2010. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem jobb katt törlés, nem vagyok hulye...normálisan kitöröltem, uninstal...tudooood!!!

Utalom mikor idiotanak néznek. Miért támadod rögtön az embert? Talán neked számitogép kockafejed van, de hidd el nem mindenkinek, de attol még ne nézd hulyenek a másikat...


Koszi a választ! EGyebkent már megoldottam!

2010. dec. 3. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!