Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találtam a gépemen egy képszer...

Találtam a gépemen egy képszerkesztő progit:microsoft office powerpoint. Ha rákattintok kiadja h melyik képet nyissa meg, de nem nyitja meg, mert a képeim jpg. Formátumba vannak tudok ellene vmi tenni? Hogyan használjam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

A Powerpoint nem képszerkesztő program, hanem prezentáció készítő. Bár képet is tud alapfokon szerkeszteni, de tényleg csak nagyon alap dolgokat. Inkább tölts le valami ingyeneset szerintem. Google picasa mondjuk.


B.

2009. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a Microsoft Office Picture Manager? Ha erre gondoltál, akkor "Képhivatkozás hozzáadása"-val tudod megnyitni a képeket tartalmazó mappát, utána tudsz szerkeszteni "Exportálás" paranccsal pedig tudsz menteni...csoportosan is.
2009. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj Gimpet
2010. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!