Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy barátomnak régebben újra...

Egy barátomnak régebben újra raktam a gépét és akkor sokat szenvedtünk a hang driver-el mert nem tudtuk, melyik jó hozzá. Hogyan tudnám megnézni, hogy telepítés utn milyet szedjek le?

Figyelt kérdés
Most megint őjra rakom nekik, de valahogy meg kellene néznem, hogy telepítés után milyet szedjek le hozzá.
2010. dec. 4. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ami fönt van ,azt le is lehet menteni ,exportálni és újratelepítés után importálni.
2010. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor lett véve a gép akkor elvileg kellett hogy kapjatok hozzá egy telepitő cd-t! Akár összetett gépről akár egybe lett véve a gép.
2010. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Használtan vették.


--azt le is lehet menteni ,exportálni és újratelepítés után importálni-- Ezt a műveltet hogyan tudom megcsinálni? Gondolom a SYSTEM mappába lehet...de honnan tudjam, hogy melyik a hang driver?

2010. dec. 4. 08:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Van erre progi ,elmegyek megkeresem és vissza írok.
2010. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. dec. 4. 08:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg is van ,ez az egyik :

[link]

2010. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

itt még vannak :

[link]

2010. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az 1. az nagyon jónak tűnik. :) Le is töltöttem. Nah de rakjam fel pendrive-ra és onnan futtasam, vagy a gépre és telepítés után megint a gépre? Mert az összes particiót törölni fogom. Szoval, azt nem értem, hogy a drivert hova menti. :)
2010. dec. 4. 09:05
 9/10 anonim ***** válasza:

A progit a gépre , amit lement azt a penre,és amikor megvan az újrahúzás azután a progit megint a gépre telepítjük és importáláskor a pent adjuk meg neki ,hogy onnan tallózza be a már lementett fájlt .

-nemtomérthetőlette-

2010. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
-Teljesmértékbenérthető-!! :D :D Köszi szépen!! Ezzel jó pár órát megspóroltam! :)
2010. dec. 4. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!