Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 3-ban ha házasságon...

A sims 3-ban ha házasságon kívül született egy gyerek, de később összeházasodnak, akkor megkapja az apja nevét a gyerek vagy az anyja neve marad?

Figyelt kérdés

Bocsi a hossz kérdésért.

Szóval... A nőnek született az élettársától egy gyereke, és a fia az anyja nevét kapta meg. Most szeretném összeházasítani őket. Ha összeházasodtak megkapja az apja nevét vagy az anyja neve marad meg?


2010. dec. 4. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Tyű.

Nehéz az élet.

2010. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-_- Ez egy kérdés. Majd ha az életemmel lesz gond akkor majd másik menüben kérdezek....

Tudtommal a Számítástechnika>Programokban vagyunk. Még is mit vársz?

2010. dec. 4. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose legyen ennél nagyobb problémád az életben.
2010. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem. Választ várok erre a kérdésre amire még mindig nem kaptam választ. Szerintem ennél sokkal hülyébb kérdések is vannak, de én most erre vagyok kíváncsi. Nem tudom, hogy emiatt mért kell baszogatni. Igen, nekem is vannak problémáim, mint minden embernek, de most nem ezt kérdeztem.... Azt majd megodom magamtól.

Ez csak egy játék és érdeklődni szerettem volna.

2010. dec. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!