Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől fagy meg a Windows 7?

Mitől fagy meg a Windows 7?

Figyelt kérdés

Az van:

-Windows 7 Ultimate x64

- Amikor az asztalon jobb klikkelek tölt és tölt de nem csinál semmit...

- Például meg akartam változtatni a témát de így hogy laggol és semmi reakció nincs így nem tudtam megtenni


- Szerintem vírus kizárva mer elég jó védelmem van (nem gagyi AVG vagy ESET)


2010. dec. 5. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Win7 Ultimate x64-em van, és nekem teljesen jól működik, nincs semmi ilyen problémám. Milyen védelmed van amúgy? Nekem Avast.
2010. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Norton Internet Security 2011 de nem értem mi a gond...


Meg csak mostanában kezdett jelentkezni ez a probléma

2010. dec. 5. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig van és mindig lesz olyan vírus ami bármilyen védelem között is bejut a gépedbe. Ajánlom: Malwarebytes' Anti-Malware (vírusirtó), HDD Regenerator (benne van a nevében h mi ez). Szerintem vagy proci, ami elég nagy baj lenne, vagy memória hibás, de akkor ez lehet vírus is. Memória/processzor teszt nem ártana.
2010. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
cnvshell.dll -van ilyen a betöltött memóriába?
2010. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Malwarebytes' Anti-Malware - egyébként ennek is benne van a nevében, hogy mi ez - nem vírusirtó. Mindenféle kártevőt irt, de az ingyenes verziójának nincs állandó védelme.

Jó, ha van a gépen, néha frissíteni kell és futtatni.


Az ESET nem gagyi! Talán jobb is, mint a Norton. És az AVG2011 se gagyi, ráadásul van ingyenes verziója is.


Az avast! viszont gagyi, csak hogy enyhén fejezzem ki magam.

2010. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ESET kinai szerverről letöltve, frissitve és licenszkóddal: gagyi. Innen nem:

[link]

2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Eset van, és teljesen megfelel! Eddig egy rohadt vírust nem engedett be, pedig aztán amilyen oldalakon vagyok...

(bocs az OFF-ért)

2010. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a 64 bites verzió "viszonylag" új, nem olyan stabil mint a 32 bites. valószínűleg nem vírus, hanem a gép kapacitásával van baj (kevés RAm, stb...) vagy pedig az OS. a Windows 7 32 bites verzióát javaslom.
2010. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

(az előző vagyok)

de (még mindig) a Windows XP a leggyorsabb és a legátláthatóbb OS. a Windows 7 és a Vista az olyankonak van kitalálva, akik szeretnek ámulni a villogó ablakok sarkának grafikai megvalósításában. persze ha a megjelenés a lényeg és a gyorsaság csak másodlagos akkor a Win7 32 verziója ajánlott.

2010. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokért mindenkinek...Vírus tuti nem oké hogy bejuthat de nekem nem jutott be tesztet végeztem nem hardware-hiba..4GB RAM van benn és mondom eddig ment csak mostanában rosszalkodik..De kérem az ESET fanokat hogy ne OFFOlják tele a kérdést ezt máshol kellene megvitatni...
2010. dec. 17. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!