Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent 2. 0.2 be kiírja...

Utorrent 2. 0.2 be kiírja hogy megtelt a lemez letöltéskor. Ez miért van, és mit kell tenni hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Még mielőtt írnátok bőven van hely a gépen.
2010. dec. 5. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokta ezt kiírni, amikor valami marhagyorsan akar jönni lefele.

Hány megabites neted van?

2010. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 olyan 1,8mb/s-el szedek de ha lekorlátozom 900kb/s-re akkor is kiírja , régebben nem volt vele gond tegnap óta szarakszik :S
2010. dec. 5. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt az üzenetet úgy kell értelmezni, hogy túl van terhelve a lemez, és nem helyileg megtelve. Akkor jelentkezik, amikor nagyobb mennyiséget akarsz egyszerre letölteni, mint amit a lemezed írási-olvasási sebessége túlterheltség nélkül le tud foglalni. Először a memóriába kezd el írni a program, és onnan a merevlemezre. Ha betelik a memória mert lassabb az írási-olvasási sebességed, mint ahogy az adatfolyam elindulna, akkor feltorlódik az egész, és jelzi a túlterheltséget, amitől kicsit belassul az egész folyamat. Ha vársz pár percet, akkor minden lefoglalt terület átíródik a merevlemezre, és onnantól már a kliens szabadon tudja adattal feltölteni a lefoglalt területet.

Sok mindent nem tudsz ez ellen tenni, legfeljebb azt hogy kisebb mennyiséget jelölsz ki egyszerre letöltésnek, és akkor az gyorsabban kerül a merevlemezre. Majd ha minden bejelölt rész le lett foglalva, akkor a többit is kijelölöd. Így egyszerre kevesebb adat kerül a lemezre, amit gyorsabban végre tud hajtani, ellenben az összes adat egyszerre való írásáról.

2010. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi a hiba akinek még van hasonló problémája az a beállítások menübe->advenced->Disc Cache->lemezírás gyórsítótár használata ez ne legyen bepipálva így nekem megjavult :)
2010. dec. 6. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgysem lesz sokáig jó,tapasztalat.. Ezzel kínlódom már mióta ;D
2011. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen valóban mióta megcsináltam semmi gondom nincs vele ugyhogy:D:D
2011. jan. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!