Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet ezt oldani Excellel?

Meg lehet ezt oldani Excellel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyat szeretnék csinálni, hogy egy táblázatom már van, és úgy használni, mint ha a nyomtatási képbe vinném be az adatokat(csak szimpla SUM függvény) mialatt az egész ki van vetítve.


2010. dec. 6. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
azt még hozzáfűzném, hogy szóval úgy bevinni az új adatokat, hogy a formázás végig látható (pl háttér) és nem mutatja a nekem fölös sorokat.
2010. dec. 6. 21:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és OpenOffice.org Calc-ot használok...esetleg office 10 kéne??
2010. dec. 6. 21:20
 3/6 anonim válasza:
Lehet velem van a baj, de 5x olvastam el a kérdést és még most se értem pontosan, hogy mit akarsz.
2010. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huhh.. én sem nagyon értem. Meg igazából Excelről is van szó, meg Open officeról is.
2010. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se eleje, se vége az egész kérdésnek, előtte magyarul tanulj meg.
2010. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor kezdem az elejéről, pontonként, hogy MINDENKI megértse.


-lesz egy vetélkedő az iskolában

-az katuális állást szeretnénk kivetíteni

-ezt egy táblázatkezelővel(Excel) oldanám meg

-a táblázatot megformázom, de az csak nyomtatási képben látszik

-ezért amikor beírom a pontokat, a háttérnek berakott kép és a táblázat színe nem látszik

-szóval a kérdésem arra irányult, hogy ki bírom-e vetíteni a vetélkedő pontszámait úgy, hogy ne kelljen a pontok beírásakor mindig kilépni a nyomtatási képből, beírni a számokat, és vissza a nyomtatási képbe, mert csak akkor szép a táblázat

-esetleg rossz progit használok?

-remélem így érthető lesz^^

lehet hogy este volt és siettem és próbáltam tömöríteni, sorry

2010. dec. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!