Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket töltsem le? -nem...

Melyiket töltsem le? -nem értek hozzá

Figyelt kérdés
Nem tudok megnyitni csomó oldalt,például az érettségi tételek nagyon kellenének,az osztálytársam mondta hogy töltsem le a pdf formátumot,de beütöttem a google-be,és sok fajtát dobott ki.Ráadásul van adobe reader-em,illetve most kitöröltem.Mi tévő legyek?
2010. dec. 6. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mi a problémád.

Az, hogy nem találsz olyan oldalt, ahonnan le tudod tölteni az érettségi tételeket? - a Google-ba beírva rengeteg oldalon megtalálod őket, töltsd le az egyikről.

Vagy nem tudod megnyitni? - Telepítsd fel/újra az Adobe Reader-t.

2010. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kisméretű pdf olvasó én ezt használom: [link]
2010. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiutan fenn van az adobe reader, internet explorerel probald, mert mozillanal voltak nalam is hibak, hogy nem mutatta a filet stb.
2010. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox is kezeli a .pdf fájlokat, csak be kell állítani (Eszköztök/Beállítások/Alkalmazások.
2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves úgy írjátok le mint a hülye gyerekeknek,mert egyátalán nem értek semmit a netezéshez,csak olvasgatok.Utolsó! És miután beléptem,mit és hol állitsak be?
2010. dec. 6. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox Beállítások/Alkalmazások. Megnyitod, Adobe Acrobat használata Firefox-ban.
2010. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legújabb Google Chrome (8.0) már önállóan megnyitja a pdf-eket,semmi külön progi nem kell neki.

A Google oldaláról már a legújabb Chromet lehet csak letölteni , úgyhogy el sem lehet rontani .

[link]

2010. dec. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!