Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Registry Winner egy összetet...

A Registry Winner egy összetett regisztrációs adatbázist ellenőrző javító program. Mi a véleményetek róla. Érdemes telepíteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom, hogy nem ismerem a programot, de használok adatbázisokat és habár vannak közös elemek azok eléggé eltérhetnek egymástól szóval én gyanakodva fogadok olyan állításokat, amely azt állítja, hogy bármely adatbázist kezeli (és jobban mint a sima php myadmin).

Azt pedig hogy egy idegen program automatán javítgatson, na azt pláne nem engedném!


Egyedi (adatbázisra szabott) karbantartó felületet nem nehéz összedobni, szóval én ezt feleslegesnek érzem, de ez az én véleményem.

2010. dec. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor még csak ismerkedtem a számítógéppel én is nagyon bíztam az ilyesmi programokban (R winner,C cleaner,stb). Na ez a bizalom az évek alatt leolvadt a nullára. Ma már semmi ilyesmit nem tennék a gépre.
2010. dec. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnátok egy jó programot ajánlani? Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. dec. 7. 14:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldottam.
2010. dec. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!