Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok a youtubon semmit...

Nem tudok a youtubon semmit sem megnézni, sem hallgatni, milyen programot kellene letöltenem ahhoz, h. sikerüljön názni és hallgatni is?

Figyelt kérdés
adobe reader van,de azt jelzi,h.frissitsem,de nem sikerül a frissités.Van-e ennél jobb,s ha igen,milyen,honnan lehet letölteni
2010. dec. 7. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Adobe Reader a PDF fájlok megtekintéséhez kell

neked az Adobe Flash Player kell

2010. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De írjál vissza ha gondod lenne a gyogyó Adobe Flash telepítésével.Merthogy szokott vele lenni bőven.
2010. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam a flash playerrel is,de nem sikerült sehogy sem,nem tudom,mi lehet a gond.
2010. dec. 7. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez kell a Firefox-hoz, Operához:

[link]

Töröld le a gépedről a régit (Vezérlőpult/Programok telepitése, törlése), aztán töltsd le az Asztalra ezt. Zárd be a Firefox-ot, aztán futtasd. Alulról a második kockába tegyél pipát, ezzel elfogadod a licenszet. Aztán Install. Bezárt Firefox-ba bele tud települni az Adobe Flash Player.

2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs firefoxom,csak operám
2010. dec. 7. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy leírták részletesen, mint tegyél, az jó az Opera böngészőhöz is, nemcsak a Firefox-hoz.
2010. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sikerült vagy még küzdesz ezzel az idétlen Flash Playerral ?
2010. dec. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Letöltöttem,majd sikerült megnéznem félig 1 youtubos zenét képpel együtt,majd kikapcsoltam a gépet,s most megint arra kér,h.telepítsem.Kikészít
2010. dec. 8. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Megértelek ,sajnállak ,mert nem te vagy az oka,hogy nem sikerült még fölraknod az ostoba Adobe Flasht. Azt kéne sejhajon rúgni aki ilyen rossz progit írt meg ezt.Tarts ki előbb utóbb sikerülni fog.
2010. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem értem, ennek működnie kellene. Valamilyen gond van a gépeddel, vagy az operációs rendszerrel. Futtasd le sürgősen a Vírus- és kémprogram irtót a gépeden.
2010. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!