Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha én megvenném az alap WoW...

Ha én megvenném az alap WoW ot kiegek nélkül akkor tudnék online játszani?

Figyelt kérdés
Szóval a Blizzard nem szűntette meg a régi servereket vagy miket? És ha én megveszem akkor ugye lesz benne egy cd kulcs amivel tudok accountot regisztrálni magammal, és ha jól tudom lesz 1 hónap ingyen játékidőm nemde?
2010. dec. 7. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Be is b.aszna, ha nem tudnál...
2010. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem tudom mért, de ezen nevetnem kellet :D

mert akkor ha én pl innen venném meg [link] 3ezerért oda adnák a dobozos verzióját, ráadásul ingyen játszhatnék vele 1 hónapot? :D

2010. dec. 7. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
tudsz, de a maradék 20 gigát (BC+LK+CAT) is le kell töltenie az internetről, (ami nem két óra) hogy egyáltalán felcsatlakozhass valamelyik szerverhez.
2010. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán le lehet tölteni...
2010. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

félre értés ne essék 6 éve megvan a játék folyamatosan, jelenleg is játszok, van egy 80 as human roguem tier7-el :D

Csak megfordult a fejemben eme csodás ötlet hogy mi lenne ha én megvenném az alapot, mert így elnévze sokkal jobb volt régen :D

2010. dec. 7. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
counter strike 1.6- ozzál.. :D
2010. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt nem szeretem, régebben source al nyomtam, most fent van még a dod-source left 4 dead 2 teamfortress 2 eredetiben steamen, meg még egy pár játék.
2010. dec. 9. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, én a nagy WoW-os öcsémtől mindig azt hallom, hogy nagyon elcseszték a játékot a sok újítással, meg a régebbi sokkal jobb volt(én csak akkor játszottam vele, tehát nem tudom, milyen most :D), tehát lehet benne valami. Ha úgy gondolod, szerintem próbáld ki, 3000 forint, aztán jó játékot ;)


első

2010. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De akkor ha én megvenném akkor már nemm lenne a régi, az új cataclysmes betöltő képernyő lenne új zenével, meg hiába a régi alap wow, azokat a helyeket már nem lehet elérni, mert sw is máshogy fog kinézni, egész azeroth más lesz. Meg ahogy így nézegettem, talent fát is teljesen átalakították, a glypheket is, a statokrol ne is beszéljünk, 85 re epic mail chest, csak úgy hozzád vág 600stamot, 350 intet, és 200 spiritet, egy 85 ös wari tanknak 100k hp, hát mitnemondjak érdekes lett.
2010. dec. 9. 16:55
 10/10 A kérdező kommentje:
letöltöttem a trialt, lvl5-ös human hunterem van, teljesen más minden, pl goldshireben is van flighpoint, és pl a human kezdőn koboldok helyett goblin assasin, és defiasok helyett blackrock orc ok vanak, és pl a milly's osworth vagy kinél tüzet kell oltani, nagyon kemény amikor locsolja, de pl az új vyz textúr vagy mi és nagyon állat :D
2010. dec. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!