Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet törölni az...

Hogyan lehet törölni az asztalon egy ikont? Áthelyezni sem lehet sehova, arrébb húzni sem lehet. Többi lent.

Figyelt kérdés

Magátol létrehozott egy ikont "otthoni csoport". Volt ilyen anno a vista alatt is csinált(akkor más ikonnal csinálta) nálam és sehogy sem tudtam törölni , illetve áthelyezni sem engedi sehova.Leformatáltam a gépet... Rohadt idegesitő. Tudja valaki mit kell ilyenkor csinálni? Meg miért csinalja ezt ez a rohadt windows. Amugy win 7 64bit. Kép :


[link]


2010. dec. 7. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

[link]


google 2. találat volt... és kb 10mp

2010. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Fasz@, ha valaki ilyenért leformatál.... Jó hogy a monitorról nem próbáltad lemosni meleg-szappanos vízzel...
2010. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ÖKRÖK!


Nem értitek! NEM LEHET TÖRÖLNI ELTÁVOLITANI MÓDOSÍTANI! Az asztalról! Nem tudom egérrel sem áthelyezni semmit nem lehet csinalni az ikonnal csak ott van! Na erre varjatok gombot nagyokosok! Aki ezt megoldja annak megemelem vaskalapom!

2010. dec. 7. 22:41
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Letörölhetetlen ikon és program eltávolítása. Újraindítás, amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at. Csökkentett mód, ezzel le tudod szedni.
2010. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Végre egy nem idióta válaszolt. köszönöm szépen , probléma megoldva!
2010. dec. 8. 00:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy régi topic, de a minap én is ebbe a problémába estem, hogy tadam oda került a törölhetetlen otthoni csoport ikon.

Mivel nem volt kedvem csökkentett móddal szenvedni, kerestem egy egyszerűbb megoldást.

Aszal-->jobb egérgomb-->személyre szabás-->Asztali ikonok módosítása: Ezek után pipáld be a hálózat ikont, alkalmazd a beállításokat, ekkor az ikonod átvált hálózat névre és máshova is fog mutatni, majd szedd ki a pipát a hálózat mellől és kész is vagy.

2014. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
12%
Á régi topik, se baj azért megköszönném az első válaszolónak, mivel már ő megmondta a helyes megfejtést, de a kérdező figyelmen kivül hagyta. Nekem is ez volt a problémám, szóval köszönöm első válaszoló.
2014. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

# 6/7 Időpont 04-10 06:43


Köszi!! Ez megoldotta nekem is :)

2014. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6- os, köszönöm szépen, zseni vagy! :)
2014. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 dzsamesz válasza:

2014-04-10 06:43

6-os, zseniális, köszi :D rá nem jöttem volna magamtól, ez megoldotta :D

2015. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!