Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Konvertálás AVI-ból DVD-re,...

Konvertálás AVI-ból DVD-re, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
ConvertXToDVD 4.1.6-ot használok, tökéletesen is működött a konvertálás (nem állítottam át semmit, automatikus felismeréssel dolgoztattam), de a kész dvd hangja kétszer olyan gyors, mint kellene. A kép teljesen rendben van. Van ötletetek? Gyors válasz kéne, ha lehet... Ja, és bár nem hiszem, hogy számít, de duplarétegű dvd-t használtam.
2010. dec. 8. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes kérdés!

Én kipróbálnám másik konvertálóval első körben. A gépen működött rendesen a konvertált dvd videó még kiírás előtt?

2010. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak az asztali lejátszón gyorsabb a hang? vagy mindenhol?
2010. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Első válaszoló: nem próbáltam, ISO-ba konvertáltam és azt írtam fel.


Második válaszoló: a rendes házimozin próbáltam ki, gépen nem...

2010. dec. 8. 11:17
 4/15 anonim ***** válasza:
ISO-ba is bele tudsz nézni, pl DaemonTools-szal. Ott kéne kizárni a hibalehetőséget a gépen...
2010. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és még valami eszembe jutott: beállítottam egy menüsablont és egyáltalán nem azt csinálta meg, hanem egy egész mást...
2010. dec. 8. 11:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2010. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Próbálom újra konvertálni, beállítottam a kétcsatornás hangot, hátha az automata hangbeállítással volt gond. Egyelőre itt tartok.
2010. dec. 8. 21:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ISO-t megnyitottad? DaemonTools...

Gépen is szalad hang, vagy nem?

2010. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most készül az ISO, az elsőt kitörölte automatikusan írás után (ezt sem állítottam át :)). A megírt dvd viszont a gépen is szaladt hangilag.
2010. dec. 8. 23:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Még írás előtt nézz bele a filmbe! Csinálj dvd-video-t, ne ISO, akkor könnyen megteheted.

Az avi-d nem két hangsávos véletlenül, de ez csak tipp, mint lehetséges ok. KmPlayer-rel > jobbklikk/opciók/bővített menü...majd jklikk/audio/adatfolyam....itt stream hány van?

2010. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!