Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office Outlook-ban be lehet...

Office Outlook-ban be lehet állítani hogy ha letölti a leveleket akkor ne törölje ki azokat a web oldalról?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy az outlook letölti a leveleket pl.: freemail-ről és ha valahol máshol netezek és a böngészőn keresztül akarom megnézni a leveleket akkor nem tudom mert nincsenek ott hiszen az outlook letöltötte az otthoni gépemre.


Csak az újakat tudom megnézni, amiket még nem, töltött le.


Be lehet valahogy állítani, hogy az email fiókomon is meglegyenek a levelek?


2007-es verziót használom


2010. dec. 8. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi van a beállításoknál, hogy az üzenetek megtartása a kiszolgálón, abban pipának kell lennie.
2010. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár én Thunderbirdet használok, de a céges gépen sima Outlook van, mindkettőben van ilyen lehetőség, gondolom a Tiédben is. :) (első voltam megint. )
2010. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, be lehet állítani, akkor viszont más gondok lesznek.

Például be fog telni a postaládád a szolgáltatónál, vagy kézzel kell majd törölni a leveleket. Van olyan szolgáltató, ahol be lehet állítani, hogy milyen régi levelek törlődjenek automatikusan, akkor viszont úgy is törlődhetnek, ha te el sem olvastad őket. Tökéletes megoldás nincs, de amit akarsz az beállítható, a "levelek megtartása a kiszolgálón" -vagy ilyesmi a neve annak a beállításnak, amit keresel.

2010. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az E-mail fiók tulajdonságainál van általában egy További tulajdonságok gomb, arra rányomsz, és az utolsó, Speciális fülön alul van egy "Az üzenetekből egy példány a kiszolgálón marad", ezt pipáld be. Ekkor nem törli le a levelet. Alatta van két opció, ha azokat használod, akkor a feltételnek megfelelően (x nap múlva vagy a kukából törléskor) törli majd a levelet a "weblapról". Ha pl freemailt használsz, akkor nem gond, ha valami 10-20-50-100MB-s levelezésed van, azzal adódhatnak gondok, ha sose törölsz.

Nálam itt 2003 van, de hasonló az eljárás 2007 esetén is.

2010. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Adódott egy másik probléma mégpedig az hogy mobilinternetem van


A beállításnál hiába adom meg a pop3-mat és az smtp, a varázsló nem enged tovább amíg felhasználónevet és jelszót nem adok meg. De mivel mobilinternetem van nincsen felhasználónevem se jelszavam mert csak bedugom a netet és megy


Most ilyenkor mi van?

2010. dec. 8. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a mobilnetnél is van felhasználói név és jelszó, csak azt tárolja a gép, amikor először telepíted a modemet. Utána már csak bedugod és megy. :) Azt nem tudom hogy nézd meg, mert nekem nincs ilyenem...
2010. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!