Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan b. a. ss. Z. a. k ki...

Hogyan b. a. ss. Z. a. k ki az iskolámmal? (a leg brutálisabb ötleteket kérném! XD és nem baj ha undorító attól én megfogom csinálni ha jó az ötlet! )

Figyelt kérdés
amit csak ki tudsz találni!!!!!
2010. dec. 8. 14:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
menj el oda éjszaka és grafitivel firkáld össze a sulit,aztán törd ki az ablakot egy kővel.(lehetőleg a legnagyobb ablakot célozd meg mert akkor nagy lesz a kár. hehe na meg szarj a bejárati ajtó elé (én ezt csináltam)
2010. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Rugasd ki magad, és akkor eggyel kevesebb diák után kap támogatást.
2010. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

-Pingponglabdát összevágsz, és alufóliába tekered, elkezded melegíteni, majd eldobod.(füstbomba)

-Egy nejlonszatyrot tölts meg liszttel, késs kicsit első óráról, majd belépve küldd meg a tanárt vele.

-Vizeslufit tölts meg valami durvával(méz,sz.ar) és szünetben vágd a felügyelő tanárhoz, és futás.

2010. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

-Töltsd meg mindenki cipőjét mézzel tesióra alatt.

-törj ki minden ablakot, csak 1 et hagyj ki. A lehető legkissebbet.

-"Véletlen" rúgd le valamelyik tanárt focilabdával.

-Tegyél a konvektorba ragasztót(én olyannal csináltam, ami a ragasztópisztolyba kell) úgy fog füstölni mint atom.(csak nyisd ki az ablakot)


Majd írd meg hogy sikerült. Sok sikert, és ha tetszettek az ötletek katt a zöld gombra.

2010. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

legjobban úgy baszhatsz ki az iskoláddal, ha kiiratkozol onnan.


Ugyanis minden gyerek után, fejenként 400 ezret kapnak egy tanévre.

Egy gyerek elvesztése nagy érvágás, mert akkor az igazgató kevesebbet tud ellopni.

2010. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

és ha rongálod az iskoládat, mondd meg kérlek, MITŐL LESZ JOBB?

a helyreállítást a szüleid, és mindenki adójából fizetik, kisgyerek!!!!!!

2010. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Brutááááál nagyon fas.za!nagyon tetszenek majd megcsinálom őket de engem nem igazán érdekel hogy milyen adóból fizetik amíg nem adózok!XD(anyám meg nem fogja fizetni mert nem tudják majd meg hogy én voltam!)
2010. dec. 8. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye roma vagy?
2010. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

most is adózol, közvetlenül akkor, amikor a boltban veszel valamit, ÁFA formájában.

Ezt beszívtad, gyerek.

2010. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok roma csak nagyon elegem van abból hogy sértegetnek a tanárok meg az igazgató: "hül,ye,fa,sz,köc,sög,minipö,cs,mar,ha,kussojámá fa,sz,pöc,s,kis disznó"

"egyszer az egyik kiránduláson el lopták a bukszám és az igazgató leszidott miatta (3x nézte át a zsebeim meg a táskám) aztán meg a amikor megadta a pénzt halkan azt mondta" "anyádat"!!!!!!!!milyen dolog ez már? és mindig letagadják

2010. dec. 9. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!