Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Messengert...

Windows Live Messengert rejtve használnám, de állandóan megszakítja a kapcsolatot, de úgy, hogy nem is veszem észre. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Évekig használtam úgy a Messengert, hogy mindig rejtve kapcsolódtam és aki akart, írt nekem.

Az utóbbi időben sokszor nem kaptam meg az üzeneteket. Ha ilyenkor mondjuk valakit le akartam tiltani, látszódott, hogy kiléptet és vissza. Utána sokáig jól ment.

Letöltöttem a legújabb live messenert, de ugyanezt csinálja. Írnak, nem kapom meg, bármit csinálok, kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt és újra beléptet.

Mi lehet e gond?


2010. dec. 9. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami rátelepedett az accountodra, változtass jelszót.
2010. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már volt, de nem segített
2010. dec. 9. 13:22
 3/5 anonim válasza:
Érdekes dettó ez a probléma nálam is már lassan 2 hete ill. még 2 haveromnál :S Valaki kézen fogható megoldást nem tud ?
2010. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
újratelepítettem a gépem (más miatt), de még mindig csinálja. Próbáltam más klienst, az is
2010. dec. 30. 19:39
 5/5 anonim válasza:
van skype is...:)
2012. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!