Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Farmerama jatekhoz keri a...

A Farmerama jatekhoz keri a gep az Adobe Flash Player 10.1.102 telepiteset. A letoltes sikerul csak aktivalni nem tudom es a programban sem jelenik meg. Miert. Valamiert blokkolja valami mas program? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön flash van IE-hez és Firefox-hoz. Legjobb, ha mindkettőt telepíted.
2010. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha megtenned ,hogy leirod nekem lepesenkent hogy mit csinaljak?Nem ertem hogy miert kell ket fajta telepites?Legyszives tedd meg!
2010. dec. 9. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. Kiválasztod, hogy windows xp/vista/7/satöbbi


3. A másik legördülőből kiválasztod az egyik opciót (IE), és megnyomod a download gombot, és letöltöd.


4. Visszatérsz az előbbi oldalra, kiválasztod a másikat (other browsers), és ezt is letöltöd.


5. Kilépsz minden böngészőből.


6. Telepíted mindkét letöltött fájlt.

2010. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint ezzel a gyagyás Adobe Flash Playerrel van a gond . Nem tudom vigasztal e ,de sokan írnak ide mások is ugyanilyen gondról mint Te. Sajnos ez egy ilyen elcseszett progi ,nehézkesen telepíthető,de neked is csak azt tudom tanácsolni,hogy fuss neki újra és előbb utóbb sikerülni fog.
2010. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt nekem is kírta, de én csak kiléptem, és jónapot. Aztán többet nem is írta ki :D
2010. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!