Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógép bekapcsol állapotát...

Számítógép bekapcsol állapotát rögzítő program neve?

Figyelt kérdés
Régen volt egy olyan programom, ami mérte, hogy az adott napokon hány órától, hány óráig volt bekapcsolva a számítógép. Ezzel bármelyik nap megtudtam nézni, hogy mennyi ideig használták a számítógépet. Később visszakereshettem régebbi napokat stb. Ennek a programnak a nevét szeretném megtudni, vagy ehhez hasonló programnak!
2010. dec. 9. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Jobb klikk a sajátgépen, kezelés -> azon belül naplók. A rendszernaplóban be van írva minden folyamat, a bekapcsolások és kikapcsolások is dátummal-idővel mellette.
2010. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WinKey + R, majd beírod, hogy "eventvwr.msc", és nyomsz egy entert.
2010. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ez is egy jó megoldás, de én konkrét programra gondoltam, ami mutatja egy diagram csíkon, hogy mikor történt a bekapcsolás és meddig tartott. Ezzel tudnám ellenőrizni, hogy valaki bekapcsolta-e, és mennyi időre a gépet amíg távol voltam.
2010. dec. 12. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Portable Exlade Cryptic Disk (5.0 MB)


"A Cryptic Disk program segítségével lemezeket és lemezpartíciókat egyszerűen és olcsón lehet védeni titkosítás révén. A titkosított adatokhoz jelszó megadása nélkül még akkor sem lehet hozzáférni, hogyha például egy hacker kaparintja meg a PC-t vagy ellopják a merevlemezt. A Cryptic Disk program ugyanazt az AAES 256-bites titkosító algoritmust használja, mint amivel a NASA, az FBI és az amerikai Védelmi Minisztérium is védi az adatait. A titkosítás és visszaállítás csak egyetlen kattintást igényel, egyáltalán nem kell hozzá a matematikai vagy számítógép tudományok doktorának lenni."

[link]

Web: [link]


kép: [link]


de létezik olyan program is, hogy a gépet csak akkor tudod használni, ha egy előre megadott, pendrive -ot csatlakoztatsz!

2010. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első két válasz ugyanaz, de már ott adott hogy mikor kapcsolták be és ki. Ha kivonod egymásból a két értéket akkor megkapod hogy mennyi ideig futott azon a napon bekapcsolva a gép. Egyedül diagram/grafikon nincs hozzá. Más programokat ha használsz, az is csak innen olvasná ki az adatokat, mert itt van számon tartva, naplózva.
2010. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!