Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene egy képszerkesztő....

Kellene egy képszerkesztő. Melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés
Egyszerű, de jó képszerkesztő program kellene nekem. A photoshop túl bonyolult. A gimp is kicsit sok. A photoscape-hez hasonló program kellene nekem. De ne csak írj de egy programot, ami olyan. Hanem legyen jó is. :) A hátterek kiiktatása jó lenne ha benne lenne. De ha nem, az sem baj. Amúgy avatar szerkesztéshez kell. Főleg animációs avatarokhoz. 150*265ös mérethez. Csak hogy behatároljam mihez is kellene. :)
2010. dec. 10. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha animációs avatar, akkor photosgop lenne a legjobb neked, mivel ott egy kalap alatt letudhatsz mindent - képszerkesztés, animáció, stb. Mindent meg lehet tanulni, ha egy kis energiát ölsz bele.
2010. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak a photoshop egy külön tudomány ...


egyszerűbb képszerkesztő engem is nagyon izgatna csak alapok megcsinálásához ...

2010. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Hogy a photoshop igen csak időigényes dolog. Nem keveset kell hozzá olvasni, hogy frankó képeket tudj vele összedobni. De szerintem a gimp is ilyen. Azt nem rég elkezdtem, de abba is hagytam. Csak belebonyolódtam volna.
2010. dec. 10. 11:21
 4/10 A kérdező kommentje:
A photosgop progit például nem ismerem. Köszönöm. Megnézem. :)
2010. dec. 10. 11:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Vazze, azt hittam van ilyen program. :D Közbe meg csak elírtad. XD
2010. dec. 10. 11:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy is jó lenne ha külön külön tudnák a dolgokat a programok. Nem fontos hogy egy program tudjon mindent. Csak ne legyen nehéz. :)
2010. dec. 10. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Arcsoft Photostudio nem rossz, és könnyen kezelhető. Annyira nem az alkotásra (rajzolásra) van kihegyezve, inkább kész képek módosítására. Átlátszóságot, rétegeket tud kezelni, sok effekt és funkció van benne.
2010. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
király, na pont ez kéne nekem, a képek módosítása az első ... köszi , megnézem !!
2010. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Photo Filtre Studio
2010. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az Arcsoft Photostudio nem igazán tetszik. De a Photo Filtre Studio nagyon tetszik. Köszönöm a hozzászólásokat. :)
2010. dec. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!